EcoBagShop : kāpēc ir vērts pirkt modes preces no pārstrādātām pudelēm???

7. septembris, 2020 pl. 13:00, Nav komentāru  


Somas no pārstrādātā plastikāta? Hm.. skan diezgan dīvaini...uzreiz gribas sašķobīt seju ar domu: "vai tas tiešām var būt kaut kas skaists..?"
Vai parasta limonādes vai kvasa plastikāta pudele var pārtapt par elegantu un stilīgu mugursomu ?

Atbilde ir "JĀ" !!! 

- Tas ir mūsdienu tehnoloģiju brīnums - visparastākās pudeles tiek savāktas, pārstrādātas un galu rezultātā izveidots skaists un viegls, izturīgs un maksimāli kvalitatīvs materiāls, kuram spāņu dizaineri piešķīruši ūdensdrošas īpašības, dabisko krāsu salikumus un nepiespiestu elegantu dizainu!


Kādas ir sajūtas, izmantojot Lefrik zīmola somas?

  • Patīkama viegluma un ērtības sajūta: somas svars ir minimāls, ir ērta ergonomiska mugurdaļa - tu gandrīz nejūti mugursomu pastaigas laikā!
  • Katrai somai ir vairākas funkcijas vai transformācijas iespējas, pateicoties ļoti pārdomātai konstrukcijai - vari izbraukt pastaigā , ieliekot vien kosmētikas somiņu un telefonu vai vari doties ceļojumā, piepildot to ar vairākām mantām - ielikt maku, vējjaku un džemperi, fotoaparātu un piknika kastīti..vai tik pat labi vari lietot somu darba vai mācību ikdienā - likt datoru un planšeti, dokumentu mapes un burtnīcas! Ja nevēlies daudz mantu- neliec!, soma tik un tā turēs formu, izskatīsies slaida un eleganta!

  • Ir parūpēts arī par mūsu "gadžetiem": datoriem un planšetēm! Tiem ir polsterēti nodalījumi no maiga, patīkami taustāmā materiāla.
  • Krāsu palete ir plaša - ikviens var atrast sev tīkamu toņu kombināciju, kas dabiski iekļausies apkārtēja vidē un Tava tēlā!
  • Dizaineri meistarīgi piestrādāja pie detaļām un piešķīra somām ikdienā nepieciešamas īpašības: ūdensdrošību un izturību!

Kāpēc man būtu jāpērk soma no pārstrādāta materiāla, ja veikalos ir pieejama tik plaša somu daudzveidība no tradicionāliem materiāliem?! Kāpēc tomēr jāizvēlas videi draudzīgas somas?

- Atbilde slēpjas mūsu sirdsapziņā! Jo mēs esam parādā Dabai rūpes un atbalstu, un tas būtu neliels, bet ļoti nozīmīgs solis uz priekšu, ja mēs ikdienā izmantotu lietas, kas ne tikai izskatās fantastiski, bet arī palīdz samazināt plastikāta izstrādājumu atkritumus, ko cilvēki pielieto ikdienā milzīgā kvantumā. 

Plastmasas izstrādājumu, kas izveidoti, izmantojot dažādas tehnoloģijas, vidējais sadalīšanās laiks svārstās no 400 līdz 700 gadiem. Plastmasas maisiņi, kurus cilvēki lieto ikdienā, dabā sadalās no 100 līdz 200 gadiem. Šī ir plastmasas izstrādājumu izturības otrā puse.

Jāapzinās, ka tikai 9% plastmasas atkritumu tiek pārstrādāti, 12% tiek iznīcināti, bet pārējie 79% uzkrājas poligonos vai vidē.

Masveida plastmasas ražošana sākās pagājušā gadsimta 50. gados. Ja nekas nemainīsies, tad līdz 2050. gadam uz Zemes būs 12 miljardi tonnu plastmasas atkritumu.

Tādos tempos mēs ātri iznīcināsim ekoloģiju un iesim bojā. 

Cipari biedē: Aptuveni 8 miljoni tonnu plastmasas katru gadu nonāk mūsu okeānos!

Tiek lēsts, ka mūsu okeānos ir 5,25 triljoni plastmasas atkritumu. 269 000 tonnas peld ūdeņos, 4 miljardi mikrošķiedru uz km² atrodas uz zemes virsmas. Dažādos pētījumos plastmasa veidoja 60–90% no konstatētā jūras piesārņojuma.

Kad parādās doma par jauno somu, ir tikai viens pareizais lēmums - pērc somas no pārstrādātā plastikāta!

Atceries, ka Tava izvēle pārstrādātās plastmasas preču virzienā var mainīt mūsu pasauli!

Tā ir vairāk nekā mode. Tā ir Tava nākotne, Tava planēta!

  • Rudens noskaņojums granātābolu krāsā...  

Kamēr mēs varam tikai sapņot par ceļojumiem uz tālām zemēm, EcoBagShop by Dreamcreator piedāvā izklaidēt sevi ar ļoti noderīgu nodarbi - iegādāties mugurai ērtas mugursomas no pārstrādāta plastikāta!!!

👉Priekšrocības:
☘️ Eco-friendly
💃 Moderni mūsdienīgi dizaini
👩🏫 Praktiski un multifunkcionāli modeļi
💦 Ūdensdrošs materiāls
💻 Datorsomas stilīgs aizvietojums
⚖️ Viegluma sajūta (sver no 430 līdz 600 g)
🍷 Krāsa, kas uzbur patīkamas asociācijas...rudens, bordeaux glāze, kamīns...

Vēlaties pasūtīt? : Spied šeit Jautājumi ? Spied šeit