Izstrādājot Lefrik produktus, galvenā uzmanība tika pievērsta ilgtspējībai, un visi produkti tika izstrādāti, ņemot vērā ilgmūžību. Šeit mēs dalāmies ar padomiem, kā padarīt jūsu somas izmantošanas periodu pēc iespējas ilgāku.

 Noņemiet netīrumus un traipus, izmantojot mazu saru suku vai zobu suku kopā ar maigām ziepēm un aukstu ūdeni. Tīriet ar apļveida kustībām, viegli beržot. Atkārtojiet pēc nepieciešamības. Noskalo ar aukstu ūdeni un nožāvē.

 Ja nepieciešams, to var mazgāt veļas mašīnā ar aukstu ūdeni sensitīvā režīmā. 

Lūdzu, izvairieties no balināšanas, gludināšanas un ķīmiskās tīrīšanas. Ja izvēlaties izmantot veļas mašīnu, mēs iesakām izmantot speciālo veļas maisiņu, lai novērstu mikrošķiedru iekļūšanu mūsu ūdensceļos.

0
2018-2020 © dreamcreator.eu | All rights reserved. 
Interneta lapas www.dreamcreator.eu ievietoto materiālu daļēja vai pilnīga kopēšana, pārveidošana, pārpublicēšana vai izplatīšana ir stingri aizliegta, ja vien nav saņemta rakstiska  piekrišana.
Ja tiek pārkāpti augstāk minētie noteikumi, tiek pārkāpts likums. Lietotājam, kurš neievēro noteikumus var draudēt kriminālatbildība saskaņā LR likumdošanu. 

 .