EcoBagShop inovācijas: vai pirkt somas no pārstrādātām pudelēm???

7. septembris, 2020 pl. 13:00, Nav komentāru  


Somas no pārstrādātā plastikāta? - skan diezgan dīvaini...uzreiz gribas sašķobīt seju ar domu: "vai tas tiešām var būt kaut kas skaists..?"
Vai parasta limonādes vai kvasa plastikāta pudele var pārtapt par elegantu un stilīgu mugursomu ?

Atbilde ir "JĀ" !!! 

- Tas ir mūsdienu tehnoloģiju brīnums - visparastākās pudeles tiek savāktas, pārstrādātas un galu galā tiek izveidots skaists un viegls, izturīgs un maksimāli kvalitatīvs materiāls, kuram spāņu dizaineri piešķīruši ūdensdrošas īpašības, dabisko krāsu salikumus un nepiespiestu elegantu dizainu!

Kāpēc man būtu jāpērk soma no šāda materiāla, ja veikalos ir pieejama tik plaša somu daudzveidība no tradicionāliem materiāliem?! Kāpēc tomēr jāizvēlās ECO somas?

- Atbilde slēpjas mūsu sirdsapziņā! Jo mēs esam parādā Dabai rūpes un atbalstu, un tas būtu neliels, bet ļoti nozīmīgs solis uz priekšu, ja mēs ikdienā izmantotu lietas, kas ne tikai izskatās fantastiski, bet arī palīdz samazināt plastikāta izstrādājumu atkritumus, ko cilvēki pielieto ikdienā milzīgā kvantumā.


Kādas ir sajūtas, izmantojot Lefrik Eco somas?

+ Patīkama viegluma un ērtības sajūta: somas svars ir minimāls, ir ērta ergonomiska mugurdaļa - Tu gandrīz nejūti mugursomu pastaigas laikā!

+ Katrai somai ir vairākas funkcijas vai transformācijas iespējas, pateicoties ļoti pārdomātai konstrukcijai - vari izbraukt pastaigā , ieliekot vien kosmētikas somiņu un telefonu vai vari doties ceļojumā, piepildot to ar vairākām mantām - ielikt maku, vējjaku un džemperi, fotoaparātu un piknika kastīti..vai tik pat labi vari lietot somu darba vai mācību ikdienā - likt datoru un planšeti, dokumentu mapes un burtnīcas! 

Ja nevēlies daudz mantu- neliec!, soma tik un tā turēs formu, izskatīsies minimalizēta un eleganta!

+ Ir parūpēts arī par mūsu gadžetiem: datoriem un planšetēm! Tiem ir polsterēti nodalījumi no maiga, patīkami taustāmā materiāla.

+ Krāsu palete ir plaša - ikviens var atrast sev tīkamu toņu kombināciju, kas dabiski iekļausies apkārtēja vidē un Tava tēlā!

Šeit ir tikai viens pareizais lēmums - ja ir izvēle, pērc to, kas jau ir pārstrādāts un palīdzi savai planētai!


0
2018-2020 © dreamcreator.eu | All rights reserved. 
Interneta lapas www.dreamcreator.eu ievietoto materiālu daļēja vai pilnīga kopēšana, pārveidošana, pārpublicēšana vai izplatīšana ir stingri aizliegta, ja vien nav saņemta rakstiska  piekrišana.
Ja tiek pārkāpti augstāk minētie noteikumi, tiek pārkāpts likums. Lietotājam, kurš neievēro noteikumus var draudēt kriminālatbildība saskaņā LR likumdošanu. 

 .